W dniach 12 i 13 marca 2015 r. w Kazimierzu Dolnym odbył się zorganizowany przez Europejskie Centrum Biznesu Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL. Na konferencji TOE reprezentował kol. Marek Kulesa - dyrektor biura TOE. 

Temat przewodni Kongresu brzmiał „Rok 2015: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki”. W ciągu dwóch dni konferencji uczestnicy mieli okazję zapoznać się z następującymi kwestiami: 

  • Panel 1 - Polska elektroenergetyka 2050 - dokąd zmierzamy?
  • Panel 2 - Zmierzch tradycyjnego modelu elektroenergetycznej grupy kapitałowej - fakt czy mit?
  • Panel 3 - Energetyka jądrowa i gazowa - wróg, czy przyjaciel węgla?
  • Panel 4 - Inteligentny licznik vs. inteligentny klient
  • Loża Ekspertów
  • Panel 5 - Prosument - czy Polskę czeka rewolucja?
  • Panel 6 - Ciepłownictwo vs. Odnawialne Źródła Energii 

W panelu „Prosument - czy Polskę czeka rewolucja?” udział wziął kol. Marek Kulesa - dyrektor biura TOE.

Dokumenty

Formularz logowania

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem