W dniu 19 czerwca 2019 r., w Warszawie, odbyło się zorganizowane przez Stowarzyszenie na rzecz efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego, Forum Transformacji Energetycznej, nad którym TOE objęło patronat instytucjonalny. Z ramienia Towarzystwa w Forum udział wziął kol. Marek Kulesa - dyrektor biura TOE.

W ramach prezentacji wprowadzającej omówiono uwarunkowania procesu transformacji energetycznej.

Pierwsza debata moderowana przez red. Bartłomieja Derskiego dotyczyła optymalnego tempa transformacji energetycznej.

Druga debata prowadzona przez red. Rafała Zasunia, w której wziął udział również dyr. Marek Kulesa, zatytułowana była "Dostępność technologiczna - determinanta zakresu transformacji". 

Dokumenty

Formularz logowania

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem