W dniu 28 maja 2020 r. w trybie zdalnym, odbyło się zorganizowane przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne spotkanie informacyjne dotyczące zmian zasad funkcjonowania Rynku Bilansującego. W wydarzeniu wzięli udział liczni Członkowie TOE, a biuro TOE reprezentował kol. Marek Kulesa.

W trakcie przedmiotowego spotkania został przedstawiony zaktualizowany zakres i harmonogram wdrażania koncepcji zmian zasad funkcjonowania Rynku Bilansującego w Polsce („Koncepcja zmian RB”) planowanych do wdrożenia z dniem 18 grudnia 2020 r.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem