• W dniach 11-12 października 2017 r. w Warszawie, w hotelu Sheraton odbył się XIV Kongres Nowego Przemysłu, w którym jak co roku licznie wzięli udział Członkowie TOE.

  • W dniach 5-7 czerwca 2017 r. w Iławie, odbyło się zorganizowane przez TGE jubileuszowe, X Forum Obrotu. W wydarzeniu wzięli udział liczni Członkowie TOE. Z ramienia Towarzystwa w Forum udział wziął kol. Marek Kulesa - dyrektor biura TOE.

  • W dniu 9 czerwca 2017 r. w Warszawie odbyły się, zorganizowane przez URE, Warsztaty „Nowe rozporządzenie w sprawie środków zapewniających bezpieczeństwo dostaw gazu ziemnego”. W wydarzeniu wzięli udział liczni Członkowie TOE.

  • W dniu 30 maja 2017 r. w Warszawie odbyły się, zorganizowane przez URE, Warsztaty „Hurtowy rynek energii w reżimie REMIT- Praktyka i strategia nadzoru”. W wydarzeniu wzięli udział liczni Członkowie Towarzystwa, a biuro reprezentował kol. Marek Kulesa - dyrektor biura

    ...
  • W dniach 10-12 maja 2017 r., w Katowicach, odbył się IX Europejski Kongres Gospodarczy organizowany przez Grupę PTWP. 

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem