W dniu 25 maja 2021 r.  w trybie zdalnym odbyło się, zorganizowane przez IEPiOE, webinarium pn. "Rynek mocy w nowej odsłonie - koszt, opłata i reparametryzacja". Towarzystwo Obrotu Energią reprezentował kol. Marek Kulesa - dyrektor biura.

Program konferencji obejmował następujące prezentacje:

  1. Rynek mocy - perspektywa Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Paweł Pikus, Dyrektor Departamentu Elektroenergetyki i Gazu, Ministerstwo Klimatu i Środowiska
  2. Rynek mocy – wprowadzenie, adw. Anna Kucińska, Elżanowski & Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k.
  3. Koszt Rynku Mocy i Opłaty Mocowej, Henryk Kaliś, Przewodniczący Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu
  4. Reparametryzacja opłaty mocowej, Olga Dzilińska-Pietrzak, Pełnomocnik Zarządu ds. regulacyjnych w zakresie energii i klimatu oraz ds. MiFID 2, Grupa Azoty S.A.

Panel dyskusyjny poprowadził  Marek Kulesa, dyrektor biura TOE, a udział w nim wzięli:

  • Olga Dzilińska-Pietrzak, Pełnomocnik Zarządu ds. regulacyjnych w zakresie energii i klimatu oraz ds. MiFID 2, Grupa Azoty S.A.
  • Elżbieta Rozmus, Pełnomocnik ds. energii, PCC Rokita S.A.
  • Waldemar Szulc, Dyrektor biura Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie
  • Henryk Kaliś, Przewodniczący Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu
  • Grzegorz Wałdoch, Dyrektor Biura DSR, Enspirion Sp. z o.o.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem