W dniach 16 i 17 czerwca 2021 r.  w trybie zdalnym odbyła się, zorganizowana przez PTPiREE, konferencja "Pomiary i diagnostyka w sieciach elektroenergetycznych". Towarzystwo Obrotu Energią reprezentował kol. Marek Kulesa - dyrektor biura.

W ciągu dwóch dni konferencji odbyło się pięć następujących sesji:

Sesja I – Aspekty prawne i regulacyjne
Sesja II – Jakość energii elektrycznej
Sesja III – Technologie komunikacji dla odczytu liczników energii elektrycznej oraz doświadczenia z wdrożeń
Sesja IV  – Dedykowane aplikacje i rozwiązania wspierające służby operatorskie w zakresie układów pomiarowych
Sesja V – Wykorzystywanie danych pomiarowych z liczników zdalnego odczytu

W sesji I, w której udział wziął dyrektor biuta TOE, kol. Marek Kulesa, uczestnicy zapoznali się z następującymi tematami:

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem