W dniu 4 sierpnia 2021 r. w trybie zdalnym odbyło się zorganizowane przez IEPiOE webinarium nt. DSR. Towarzystwo Obrotu Energią reprezentował kol. Marek Kulesa - dyrektor biura.

Podstawą rozmów były doświadczenia Spółki Enspirion w rynku mocy po dwóch kwartałach świadczenia usług DSR. Dyskutowano o specyfice DSR w kontekście ulgi w opłacie mocowej oraz o przyszłości DSR w Polsce. 

Panel dyskusyjny poprowadził  Marek Kulesa, dyrektor biura TOE, a udział w nim wzięli:

  • Henryk Kaliś, Przewodniczący Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu
  • Wojciech Kedziora, Główny Energetyk, Ciech Soda Polska S.A.
  • Grzegorz Wałdoch, Dyrektor Biura DSR, Enspirion Sp. z o.o.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem