W dniu 28 kwietnia 2022 r. odbyło się, zorganizowane przez URE, spotkanie autorskie poświęcone publikacji wydanej z okazji jubileuszu 25-lecia URE pt. "W drodze do bezpiecznej i czystej energii, czyli jak napisać rynek na nowo. 25 lat regulacji rynków energii w Polsce". Z ramienia TOE w spotkaniu udział wziął kol. Marek Kulesa - dyrektor biura TOE.

Uroczystego powitania gości dokonał p. Rafał Gawin, Prezes URE, otwarcia spotkania w formie przemówienia przewodniego natomiast p. Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego.
 
W debacie: Czy w dobie konkurencji potrzebna jest regulacja?/Czy wolny rynek oznacza zmierzch regulatora? moderowanej przez p. Michała Kurtyka, byłego Minister Klimatu i Środowiska udział wzięli:
 
 p. Leszek Juchniewicz, Prezes URE w latach 1997-2007
 p. Mariusz Swora, Prezes URE w latach 2007-2010
 p. Maciej Bando, Prezes URE w latach 2013-2019
 p. Rafał Gawin, Prezes URE od 2019 r.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem