Zapraszamy na organizowane w dniu 6 marca 2018 r. przez TOE seminarium  "Ustawa z dnia 8 grudnia 2017 o rynku mocy - analiza wybranych zapisów, uwarunkowania wdrożenia".

W dniu 8 grudnia 2017 r. Sejm RP przyjął ustawę o rynku mocy, która ma stanowić w Polsce podstawę wdrożenia tegoż rynku. Na rynku tym towarem będzie moc dyspozycyjna netto, którą mogą oferować wytwórcy oraz sterowane odbiory energii (DSR), uzyskując wynagrodzenie za gotowość jej dostarczania wraz z obowiązkiem dostarczenia w okresach tzw. zagrożenia (czyli w sytuacjach ryzyka wystąpienia problemów z zaspokojeniem szczytowego zapotrzebowania odbiorców na moc). Tak więc wprowadzony zostanie rynek dwutowarowy, na którym oprócz energii elektrycznej towarem będzie moc. Ustawa ta wpłynie na uczestników rynku energii, w tym spółki obrotu i odbiorców końcowych.

Mając to na uwadze TOE organizuje w dniu 6 marca w Warszawie seminarium "Ustawa z dnia 8 grudnia 2017 o rynku mocy - analiza wybranych zapisów, uwarunkowania wdrożenia".

Program

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. 

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem