Lubelski Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich już po raz dwudziesty czwarty zorganizował konferencję pt. „Rynek Energii Elektrycznej: Aktualne wyzwania”.

Tegoroczna impreza odbywała się w dniach 24-26 kwietnia, tradycyjnie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Udział w panelach dyskusyjnych wzięli reprezentanci administracji rządowej, przedstawiciele świata nauki oraz sektora energetycznego. W konferencji uczestniczyło około 220 osób, w tym wielu Członków TOE. Biuro reprezentowali kol. Marek Kulesa i kol. Monika Gasiuk.

W ramach zorganizowanej (z udziałem TOE po raz czternasty) konferencji odbyło się pięć sesji plenarnych, trzy panele dyskusyjne i dwie sesje problemowe.

Z ramienia TOE w komitecie honorowym konferencji zasiadał kol. Piotr Adamczak, natomiast w pracach Rady Programowej uczestniczył dyrektor biura TOE - kol. Marek Kulesa.

Ponadto reprezentanci TOE wzięli udział w sesjach i panelach dyskusyjnych, w szczególności:

  1. Architektura rynku energii w Polsce - kol. Krzysztof Borowiec
  2. Wystarczalność krajowego systemu elektroenergetycznego, mechanizmy mocowe - moderator kol. Marek Kulesa
  3. Systemy wsparcia w elektroenergetyce – kol. Waldemar Gochnio

Kolega Kulesa w pierwszym dniu Konferencji przedstawił także referat generalny pt. „Ustawa o rynku mocy jako nowy element architektury modelu polskiej elektroenergetyki”.

Kulesa M.: Ustawa o rynku mocy jako nowy element architektury modelu polskiej elektroenergetyki

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych, dzięki którym możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz je zaakceptować albo masz możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Od 25.05.2018 r. stosujemy także Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informacja o naszych danych kontaktowych, o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszych Politykach Prywatności
Polityka prywatności Rozumiem