W dniach 19 i 20 października 2006 r. w Centrum Konferencyjnym „Warszawianka” w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim odbyły się III Targi Energii – Jachranka 2006, zorganizowane przez IEPiOE oraz TOE.

Celem imprezy, realizowanym co roku, było zorganizowanie forum, na którym mogły się spotkać wszystkie podmioty uczestniczące w rynku energii elektrycznej. III Targi, analogicznie jak w latach 2004 i 2005 składały się z części seminaryjnej oraz tzw. części targowej. W 2006 roku pierwszego i drugiego dnia targów zostało przedstawionych 12 referatów, odbyły się także trzy panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli sektora energetycznego i odbiorców energii. W części targowej swoje oferty prezentowało 10 spółek. Targi odwiedziło niemal 200 osób. 

Szczegóły dotyczące tegorocznych Targów, a także prezentacje i galerię zdjęć odnajdziecie Państwo na internetowej stronie Targów www.targienergii.pl , do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

I tak kolejne, III Targi Energii – Jachranka 2006 przeszły do historii. Mamy nadzieję, że pozytywnie zapisały się w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy prelegentom za interesujące wykłady, uczestnikom za obecność i czynny udział w Targach, partnerom za wsparcie, patronom za patronat i wyrażamy nadzieję na spotknie za rok, na IV Targach Energii 2007.

Dokumenty

Formularz logowania