W dniach 18 i 19 października 2007 r. w hotelu InterContinental odbyły się IV Targi Energii 2007, zorganizowane przez TOE oraz IEPiOE. Targi stanowiły platformę dyskusji, wymiany poglądów oraz ofert w zakresie rynku energii w Polsce, gromadząc ponad 200 osób.

Wzorem poprzednich lat Targi składały się zarówno z części seminaryjnej, jak i tzw. handlowego parkietu targowego, na którym można było zapoznać się bezpośrednio z ofertami sprzedawców energii elektrycznej. Program Targów uwzględniał fakt otwarcia rynku energii elektrycznej dla wszystkich odbiorców.

Szczegóły dotyczące tegorocznych Targów, a także prezentacje i galerię zdjęć odnajdziecie Państwo na internetowej stronie Targów www.targienergii.pl , do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować uczestnikom za obecność i czynne uczestnictwo w Targach, prelegentom za interesujące wykłady, wystawcom za udział oraz prezentację ich ofert na stoiskach, partnerom za wsparcie, patronom za patronaty.

Mamy nadzieję w nie mniejszym gronie spotkać się na V Targach Energii w 2008 roku.

Dokumenty

Formularz logowania