W dniach 28 i 29 września 2017 r. w Centrum Kongresowym „Warszawianka” w Jachrance odbyły się kolejne, XIV Targi Energii, zorganizowane przez Towarzystwo Obrotu Energią oraz Izbę Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii. 

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Energii p. Krzysztof Tchórzewski oraz Prezes Urzędu Regulacji Energetyki p. Maciej Bando.

Targi stanowiły platformę dyskusji, wymiany poglądów oraz ofert w zakresie rynku energii w Polsce, gromadząc niemal 300 osób.

Wzorem poprzednich lat Targi składały się zarówno z części seminaryjnej, jak i tzw. handlowego parkietu targowego, na którym można było zapoznać się bezpośrednio z ofertami sprzedawców energii elektrycznej.

Program Targów uwzględniał bieżące wydarzenia i problemy rynku. Część merytoryczna podzielona została na następujące bloki tematyczne:

 1. Zmiany uwarunkowań formalno – prawnych rynku energii w Polsce – część 1
 2. Zmiany uwarunkowań formalno – prawnych rynku energii w Polsce – część 2
 3. Wybrane nowe trendy w elektroenergetyce
 4. Obrót hurtowy i detaliczny, klienci – wybrane zagadnienia, w tym warsztaty eksperckie TGE nt. MiFID II

Tegorocznymi wystawcami były następujące firmy:

 • ENERGA-Obrót S.A. jako Partner Specjalny
 • PKN Orlen S.A. jako Partner Specjalny
 • TAURON jako Gospodarz Wieczoru 
 • TGE S.A. jako Partner Merytoryczny
 • ENEA S.A.
 • PGE Obrót S.A. 
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Patronat medialny objęli: „Nowy Przemysł”, wnp.pl, „Gigawat Energia”, portal CIRE, portal WysokieNapiecie.pl oraz ActaEnergetica.

Szczegóły dotyczące wszystkich edycji Targów, a także program i prezentacje niebawem na internetowej stronie Targów www.targienergii.pl, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować uczestnikom za obecność i czynne uczestnictwo w Targach, patronom za objęcie patronatem naszej imprezy, prelegentom za interesujące wykłady, wystawcom za udział oraz prezentacje ich ofert na stoiskach, partnerom za wsparcie.

Dokumenty

Formularz logowania